Monitoring dopasowany do indywidualnych potrzeb

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż monitoringu analogowego i IP. Każdy montaż monitoringu jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta. Montowanie przez nas systemy spełniają najwyższe standardy jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. Każdy z naszych systemów monitoringu możecie Państwo podglądać w firmie, przez Internet lub na Smartphonie dzięki dedykowanemu oprogramowaniu do monitoringu. Oferujemy specjalne warunku dla firm i wspólnot mieszkaniowych.


Systemy monitoringu wizyjnego opartego o protokół internetowy (IP) pozwalają na znaczne udoskonalenie dotychczas używanych funkcji: podglądu, rejestracji oraz odtwarzania obrazów z zainstalowanych kamer o nowe możliwości, znacznie rozszerzające funkcjonalność systemu.

W obecnych czasach sieć monitoringu daje możliwość nadzorowania przebiegu pracy w Twojej firmie i wglądu do systemu kamer przez całą dobę za pośrednictwem internetu. Korzystając z tego rozwiązania będziesz pewien prawidłowych działań pracowników nawet gdy odpoczywasz na wakacjach. Dostęp do kamer może być chroniony panelem logowania, dzięki czemu tylko użytkownicy znający login i hasło będą mieli dostęp do sieci wideo. Obraz z kamer może być zapisywany w różnych formatach, a najnowocześniejszym obecnie rozwiązaniem jest zapisywanie go na twardych dyskach o dużej pojemności, dzięki czemu Twoja firma zyskuje możliwość sprawdzania obrazu z kamer nawet kilka tygodni wstecz. To rozwiązanie sprawdziło się już w wielu przedsiębiorstwach. Korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań zapewni Ci wysoką jakość przy zachowaniu niskich kosztów.